Серія «Бібліотека працівника житлово-комунального господарства»

К оглавлению
Приобрести документы можно в издательстве "Основа"
2.3. Серія «Бібліотека працівника житлово-комунального господарства»
Книга 1: Утримання будинкової та прибудинкової території (інструкції з охорони праці для робітника з комплексного прибирання, консьєржа-чергового, прибиральника службових приміщень) Федоренко М.
Книга 2: Утримання будинкових інженерних мереж (інструкції з охорони праці для електромонтера, слюсаря-сантехніка) Федоренко М.
Книга 3: Утримання обладнання будинкових та прибудинкових споруд (інструкції з охорони праці для електрозварника, маляра-штукатура, покрі-вельника, робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків (дерев'яних конструкцій)) Федоренко М.
Книга 4: Інструкції з охорони праці за видами робіт (вантажно-розвантажувальні роботи, роботи з ручним електрифікованим інструментом, виконання робіт на висоті) Федоренко М.
Книга 5: Загальні інструкції (електробезпека підприємств, пожежна безпека підприємств, подання першої медичної допомоги) Федоренко М.
Книга 6: Посадові інструкції для інженерно-технічних працівників підприємства з утримання житлового господарства рівня структурно-функціонального підрозділу Федоренко М.
Книга 7: Технологічні карти організації робочих місць Федоренко М.