Деградація

К оглавлению

Я був присутнім на великому зборі ОУН, сидів на секретних засіданнях теренового проводу ОУН (р), я декілька років щотижня ходив на засідання ВО "Свобода" і постійно бачив, що я не хочу бути таким самим. Мене дістало сидіти і слухати про те як треба боротися, про те чому влада неукраїнська від тих кому за п'ятдесят та про те що треба всіх об'єднувати
Чим далі – тим мені все менше і менше хочеться називатися "націоналістом". Я був присутнім на великому зборі ОУН, сидів на секретних засіданнях теренового проводу ОУН (р), я декілька років щотижня ходив на засідання ВО "Свобода" і постійно бачив, що я не хочу бути таким самим. Мене дістало сидіти і слухати про те як треба боротися, про те чому влада неукраїнська від тих кому за п'ятдесят та про те що треба всіх об'єднувати "методами Шухевича" від тих, кому до 30. Повна і повальна деградація членства... Де академіки? Де професори? Де просто люди які змогли себе реалізувати в житті? Це просто гетто для чебурашок які шукають собі друзів. А я не такий!
Коли я прийшов в націоналістичний рух скінхеди для мене були тим самим, що зараз,наприклад, ролевіки для емо. Ну, існували вони десь далеко... Іноді малювали свастики, іноді робили татуювання на собі. Їм не було серед нас місця. Тепер вважати що я за УПА, тому що Бандера був за Гітлера цілком нормально. Дякую за це СНПУ.
Я вважаю загравання з соціалізмом – імпотенцією правого руху. Невже СНА та ВО "Свобода" не розуміє що піднімаючи проблеми, які цікавлять люмпен – в їхньому членстві ніколи не будуть вчителі та програмісти. Згадайте засідання РУХу в 90-х, коли ядро обласної організації складали викладачі в університетах, головні лікарі, майстри і художники. А зараз в "Свободі" – прибиральник, слюсар і скінхед, якого ніяк не можуть виключити з універу і при цьому кількість членства менша. Суцільний занепад правого руху.
Невже вони не розуміють, що тільки соціалізм народив два великих зла – комунізм та націонал-соціалізм. Мабуть ні, бо збирають тих, хто глибоко в душі сам хоче стати дуче.
Я навіть не хочу писати про автономний рух, сайт якого на російській, а їхніх заклятих ворогів – антіфа на українській. Змішавши все що можливо радикальне в м'ясорубці, подібно братству Корчинського, ще додали до нац. руху дезорганізованість та вегетаріанство.
Раніше, коли хтось мене питав про мої політичні вподобання – я відверто казав, що я націоналіст. Зараз я не хочу, щоб мене відносили до хуліганів і тих хто обмальовує місто "Зупинимо міграцію", тих хто в тридцятьох ходить по проспекту і скандує на день захисту української мови "Раса-нація-соціалізм", "Бандера – вождь", "Тягнибок – наш президент".
Але ж я досі поділяю світ на нації, досі хочу щоб українська нація була велична, а Україна могутня...

Eгор Захаров
30.05.2010